Responsywne strony internetowe

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wdrażaniu profesjonalnych, funkcjonalnych i nowoczesnych graficznie stron www, które budują pozytywny wizerunek firm i marek. Zapewniamy kompleksową realizację. Nasze projekty tworzymy w oparciu o najnowsze trendy wykorzystując najlepsze rozwiązania technologiczne. Profesjonalne podejście oraz wieloletnie doświadczenie naszego zespołu pozwalają Nam tworzyć skuteczne, nowoczesne i atrakcyjne wizualnie strony internetowe.

Technologia responsywna

W dzisiejszych czasach korzystanie z internetu nie ogranicza się już jedynie do komputerów. Użytkownicy w coraz większym stopniu odwiedzają strony internetowe na smartphonach i tabletach. Biorąc to pod uwagę, projektujemy nasze strony internetowe w taki sposób, aby wyświetlały się poprawnie i czytelnie na wszystkich urządzeniach mobilnych (RWD – Responsive Web Design). Dzięki  temu tworzone strony www docierają do większej liczby odbiorców, są przyjazne dla użytkowników i dostosowane do ekranów dotykowych.

Najlepiej oceniany system zarządzania treścią CMS

Tworzymy strony internetowe w oparciu o najbardziej popularny i najlepiej oceniany przez użytkowników system zarzązania treścią – WordPress. Panel administracyjny naszych stron www umożliwia wyjątkowo proste i szybkie administrowanie stroną internetową. Pomimo bardzo intuicyjnej edycji treści z poziomu panelu administracyjnego, nasze strony www dalej mogą być bardzo rozbudowane, wyposażone w zaawansowane funkcjonalności.

Optymalizacja stron internetowych (SEO)

Zdajemy sobie sprawę jak ogromnie ważne jest tworzenie stron internetowych pojawiających się wysoko w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego też przy projektowaniu stron www wykonujemy działania i zabiegi optymalizacyjne. Skutkują one szybkim zindeksowaniem witryn przez system Google oraz wysokimi pozycjami naszych stron w wyszukiwarce.

Twoja strona wyróżni się wizualnie

Odbiór graficzny to pierwsza rzecz na którą zwracają uwagę klienci i osoby wchodzące na stronę internetową. Dlatego też, nasze projekty wykonujemy oryginalnie i nowocześnie aby budować pozytywny wizerunek Twojej firmy. Stale śledzimy trendy w projektowaniu stron internetowych i wybieramy najciekawsze kreacje aby wzbogacić projekty naszych klientów. Przedstawimy Państwu nasze indywidualne kreacje jak i również stworzymy projekty doskonale dopasowane do Państwa wizji.

Wykorzystywane technologie i stabilność naszych stron internetowych

Powierzając Nam wykonanie Twojej strony internetowej masz pewność, iż powstanie ona z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz będzie spełniać wszystkie standardy jakości. Tworzymy strony internetowe zgodnie ze ścisłymi wytycznymi W3C – światowej organizacji ustalającej standardy tworzenia stron www. Tworzymy realizacje o wydajnym, lekkim kodzie który nie obciąża przeglądarek internetowych oraz jest przystosowany do wyświetlania się poprawnie w każdej z nich.

Napisz lub zadzwoń do Nas

Skontaktuj się z Nami.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania odnośnie twojego nowego projektu.
Napisz lub zadzwoń do Nas